Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Specialista Back Office (na metru A - Depo Hostivař)

Co Vás čeká?

  • komunikace se zákazníky, obchodními zástupci, účetním oddělením,
  • zpracování e-mailů a příchozí pošty, záznamníku,
  • zadávání objednávek a provádění změn v informačním systému,
  • řešení dotazů k předplatnému, vyúčtování, připomínky, případně reklamace,
  • poskytování informací k předplatnému MF DNES, Lidové noviny, časopisu Téma a aktuálním marketingovým akcím.

Náš budoucí kolega/kolegyně:

  • má věcný a jasný písemný projev, příjemný a zároveň profesionální mluvený projev,
  • má znalost českého jazyka a je schopný/á psát bez gramatických chyb,
  • ovládá práci na PC,
  • bude mít plus v případě, že má již zkušenost s prací v zákaznickém servisu,
  • rychle se adaptuje a orientuje v novém prostředí.

Máme pro Vás:

  • stabilní a pohodový pracovní kolektiv,
  • propracovaný systém prvotního zaškolení,
  • k zaručenému fixu také motivační pohyblivé složky mzdy,
  • pracovní smlouvu na plný úvazek,
  • benefity - příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní placené dovolené ročně, 2 sickdays ročně, firemní akce a události, příspěvky na jazykové vzdělávání, stravovací zařízení přímo v budově pracoviště, káva na pracovišti zdarma a mnoho dalšího,
  • vlastní pracovní místo - žádné migrování po callcentru,
  • místo pracoviště Praha – Malešice (10 minut chůze ze stanice metra A DEPO HOSTIVAŘ).

Máte chuť zkusit to u nás?

Pokud ano, není nic jednoduššího, než nám dát o sobě vědět zasláním Vašeho životopisu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tiskařská 625/2, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Cedzová
Telefon: +420 734 517 060