Aktuální volná místa

Jsme portál VratnéPeníze.cz. Díky nám zákazníci nakupují a přitom dostávají část peněz z nákupu zpět. Celkem jsme už našim zákazníkům připsali přes 40 milionů korun.
Máme víc než 110 000 registrovaných zákazníků a spolupracujeme s 390 obchodními partnery (e-shopy). Pokud se společně s námi chceš starat nejen o to, aby tato čísla byla ještě zajímavější, ale i o to, aby naši uživatelé měli jen pozitivní zkušenost, přijď si o tom s námi popovídat

Customer support s přesahem do marketingu

Co Tě u nás čeká?

Tvoje náplň práce bude z poloviny marketing, kdy budeš:

  • Mít na starost obsah našeho newsletteru, na který se naši zákazníci pravidelně těší a kde se dozví o akcích, které s e-shopy domluvíš právě Ty.
  • Pracovat s našimi sociální sítěmi, tvořit kampaně a vyhodnocovat je.
  • Tvořit další akce na podporu produktu – nápadům se meze nekladou.

Zbývající část tvé pracovní náplně bude zaměřena na zákaznický servis, kdy budeš:

  • Poskytovat podporu (mail/chat) všem uživatelům VratnéPeníze.cz a zodpovídat za to, aby jejich zákaznická zkušenost byla co nejlepší.
  • Podílet se na zlepšení samotného produktu s týmem (evidovat chyby, nápady na zlepšení, reporting).

Potřebujeme tě, protože:

  • Jsi již získal/a zkušenosti z oblasti marketingu, umíš pracovat s google analytics a víš, jak vytvořit kampaň na FB, aby se skutečně vyplatila.
  • Máš psanou češtinu v malíčku.
  • Dokážeš příjemně vystupovat a to v každé situaci.
  • Oplýváš empatií, pochopíš problém zákazníků a najdeš pro ně řešení.

Můžeme ti slíbit:

  • Menší super tým, kde se pořád něco děje a kde pracují lidé, které produkt skutečně baví.
  • Možnost dál se rozvíjet a růst.
  • Jistotu, že tvé nápady v šuplíku rozhodně nezůstanou.
  • Třeba i hodiny jógy přímo v budově a další tradiční i netradiční benefity, máš se na co těšit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Fickerová