Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Mzdový/á účetní

Do týmu personálního útvaru hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a aktivního kolegu/kolegyni, kterému bude každodenní komunikace se zaměstnanci přinášet radost, nezalekne se práce s čísly a použití „zdravého selského rozumu“ je mu vlastní.

Co Vás čeká?

  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců,
  • komunikace se státními institucemi,
  • tvorba analýz a reportů,
  • využívání MS Excel na každodenní bázi.

Co budete potřebovat?

  • praxi ve mzdovém účetnictví min. 1 rok,
  • znalost MS Office na velmi dobré úrovni,
  • spolehlivost, důslednost a diskrétnost.

Budeme u Vás hledat příjemné a vstřícné vystupování a zájem o spolupráci v týmu. Oceníme také Vaše předchozí pracovní zkušenosti z větší společnosti. Pokud se naše očekávání potkají, rádi Vás mezi sebou přivítáme.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • příjemné a moderní kanceláře téměř v centru Prahy,
  • firemní benefity, které Vám mohou zpříjemnit čas strávený v práci (relax zóna, jóga, restaurace přímo v budově) i mimo ni (5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, příspěvky na jazykové vzdělávání, interní vzdělávání, firemní akce, volné vstupy, slevové akce).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Kateřina Cedzová
Telefon: +420 734 517 060