Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Recruiter

Zdravím všechny HR nadšence. Jmenuji se Lenka a v mediální skupině MAFRA pracuji přes dva roky.
Protože toho člověk mezi třicítkou a čtyřicítkou musí stihnout hodně, chystám se v červnu na mateřskou dovolenou. Hledám tak za sebe náhradu do tandemu k mojí skvělé, milé a šikovné kolegyni Katce.

Jak budu na dobu v mediální skupině MAFRA vzpomínat aneb na co se můžeš těšit právě ty?

  • Nábor různorodých pozic. Musela jsem se naučit být opravdu flexibilní v myšlení i přístupu a vypěstovat empatii. Jasně, že to se týká každého recruitera, jenže přece jen, když máte v portfoliu volných pozic rolaře, redaktora pro Expres.cz, do toho najít posilu do IT, kolegu do controllingu a ještě třeba elektrikáře, je to výzva.
  • Možnost vyzkoušet moderní techniky a uplatnit nápady. Naše šéfová Zuzka říká, hlavně se vzdělávat a využívat moderní přístup. A nejsou to jen prázdná slova. Ale připravte se, že bude dbát na to, aby se všechno to, co vymyslíte, realizovalo. Očekávejte nečekané otázky, jak jsi na tom s… a proč se…zaseklo? Pohotová odpověď nutností.
  • Věci, o kterých si na začátku myslíš, že zvládnout nejdou, dokážeš. Občas na člověka padne úkol, který neví, za jaký konec vzít, a nebo se potýká s nedostatkem informací. Taky tě může potkat úkol, který vypadá tak, že i kdybys strávil/a v práci víkend, nezvládneš to. Jenže pak se do toho člověk ponoří, jede a jede a najednou to je. Člověka to posílí a ještě má na co vzpomínat.
  • Těš se na super kolektiv. Jsme sice samé holky, ale stojí to za to. Jak u nás na HR tak na mzdové účtárně (patříme všichni pod jednu šéfovou) potkáš kolegyně se smyslem pro humor a ochotou být si navzájem nápomocné. Když si v pracovní krizi, donesou ti třeba oběd. Celkově až tady jsem pochopila, co to znamená, když tým táhne za jeden provaz. Připrav se ale na velké množství dobrot hlavně od Báry a od Zuzky. Odolává se těžko. Ještě když si k tomu dáš naše čerstvé kafe.

Bude se ti tady líbit, když:

  • Máš alespoň minimální zkušenost z recruitmentu, fajn je třeba zkušenost z agentury.
  • Nebojíš se různorodosti. Kromě náboru u nás dostaneš na starost ještě další vlastní projekty, které tě posunou zase o kus dál.
  • Se vším ti pomůžeme, ale od tebe potřebujeme optimistický přístup a hlavně chuť. Chuť zkoušet nové věci, chuť zažít úspěch, ale i vůli zvládnout neúspěch.
  • Věci jako že bys měl/a být komunikativní, mít oblibu v sociálních sítích a být dobrý manažer vlastního času jsou taky potřeba.

Dej nám o sobě vědět, třeba bude můj stůl právě tvůj. O benefitech a dalších radostech si popovídáš přímo na setkání se šéfovou Zuzkou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Lenka Buttová
Telefon: 734 517 393