Aktuální volná místa

Hudební stanice ÓČKO vysílá už od roku 2002 a je to tak první česká tematická televize se zaměřením na hudbu a moderní lifestyle. ÓČKO je možné naladit zdarma nekódovaně na satelitu, prostřednictvím digitálního pozemního vysílání, u všech dobrých kabelových operátorů, na webu ocko.tv a v aplikaci na chytrých zařízeních. U vybraných kabelových operátorů je možné sledovat i HD vysílání TV ÓČKO a jeho dalších stanic – ÓČKO STAR, ÓČKO BLACK a ÓČKO EXPRES. Právě hledáme novou posilu na pozici event manager senior. Budete to právě Vy?

Event Manager Senior pro Óčko

Co bude Vaším úkolem?

  • EVENTY – všechno, co s nimi souvisí – od návrhu, kreativního řešení, přes rozpočet až po produkci a dohled na místě. V našem portfoliu tvoří velkou část velkokapacitní eventy, dále velké vánoční večírky, menší klubové eventy a projekty.
  • KLIENTI – komunikace, vedení prezentací, příprava ad hoc řešení, vytváření vztahů a hledání nových příležitostí.
  • OBCHOD – nové projekty, plnění stanovených plánů.
  • FINANCE – tvorba rozpočtů, reporting.

Koho hledáme?

  • Zkušeného event manažera, který má perfektní organizační a leaderské schopnosti, proto je pro nás důležitá předcházející zkušenost na úrovni senior nebo manažer
  • Někoho, kdo běžně zvládá stresové a vypjaté situace – při eventech se může stát cokoli, ale je důležité zachovat si chladnou hlavu.
  • Toho, kdo má obchodního ducha, lehce navazuje nové kontakty, rád komunikuje a vytváří vztahy, dokáže své nápady prodat
  • Toho, kdo je kreativní a zároveň praktický, toho, kdo dokáže přinést vždy něco nového a nestojí na místě. Zkrátka a dobře někoho, kdo má tento produkční svět rád.
  • Toho, kdo k nám zapadne – energického a přátelského týmového hráče.

Co za to?

  • Možnost spolu s námi tvořit ty nejlepší eventy, rozšiřovat svoje portfolio o atraktivní projekty a získat neocenitelné zkušenosti.
  • Možnost spolupracovat s těmi nejlepšími v hudebním světě.
  • Výborný tým – u nás v Óčku jsme jedna parta, pomáháme si se vším, co je potřeba.
  • Benefity jako je týden dovolené navíc, sick days, příplatek na penzijní připojištění, stravenky, hodiny jógy v relax zóně, jazykové vzdělávání, multisport karta.

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět a řekneme si více.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Kateřina Cedzová
Telefon: +420 734 517 060