Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Korektor/ka pro divizi lifestylových časopisů

Co Vás u nás čeká?

Naše redaktorky a redaktoři tráví hodiny nad texty z oblasti módy, kosmetiky, cestování, designu a vytváří obsah pro čtenáře. Jejich prvním čtenářem a zároveň andělem strážným však budete právě Vy - korektor/ka.

Potěší nás, pokud:

  • Vám není cizí práce v programu InDesign.
  • Máte předcházející zkušenost s korekturami textů v časopisech.
  • Máte vynikající znalost češtiny, výjimky nebo snad vyjímky (sic!) Vás nezaskočí. V případě potřeby vysypete z rukávu hned několik synonym a umíte pohlídat, aby text správně gradoval.
  • Ovládáte angličtinu a další jazyk (ideálně němčinu nebo francouzštinu) na úrovni C1. Potřeba je skutečně překladatelská znalost, některé články vznikají ve spolupráci se zahraničními kolegy.
  • Dokážete zvládnout časový tlak uzávěrek s grácií.

Co a jak dál?

Jedná se o externí formu spolupráce. Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět, a o pozici si popovídáte přímo s publisherkou dané divize.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), Francouzština (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Králová