Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Sales specialist - inzertní specialista

Chcete poznat zblízka svět časopisů, nejen těch, které mapují trendy v oblasti auto - moto (Top Gear, Speed, Motor), ale i mezinárodního měsíčníku, který je zaměřený na svět mužů - Esquire? Chcete pomoct firemním klientům s propagací jejich výrobků či služeb v těchto periodikách? Pak tu máme skvělou příležitost právě pro Vás.

Co bude Vaším úkolem?

 • Budete se starat o portfolio firemních klientů a jeho rozšiřování.
 • Budete s klienty řešit možnosti prezentace jejich výrobků nebo služeb ve výše uvedených časopisech a následně budete zodpovědný/á za hladký průběh celého inzertního procesu a spokojenost klienta.
 • Budete řešit celý proces nabídky od A do Z a to včetně cenotvorby.
 • S potvrzením objednávek a dokončením obchodního procesu pomáhá oddělení backoffice
 • Velkou výhodou je maximální svoboda při plánování pracovního času, mikromanagement Vás u nás rozhodně nepotká.
 • S tabulkami a reporty to také nepřeháníme. Většina reportů se připravuje měsíčně, ale plnění plánů kontrolujeme týdně. Převážně však používáme interní systém, kam se zadává vše potřebné a který Vám reportování usnadní.

Koho hledáme?

 • Osobnost, která ráda pracuje samostatně a nebojí se převzít odpovědnost. Po nástupu a důkladném zaškolení ( první dva až tři měsíce) už to bude na Vás. Zkrátka a dobře - dostanete portfolio klientů hlavně v Praze, plán plnění, potřebné vybavení a pustíme Vás do světa.
 • Toho, kdo nezapomíná naslouchat a má velmi vysokou úroveň argumentačních a prezentačních dovedností. Vašimi protějšky na jednáních budou třeba marketingoví ředitelé středních a větších firem.
 • Toho, kdo už má alespoň částečné zkušenosti v rámci obchodu, resp. kontaktu s klienty. Pokud Vás zatím tyto zkušenosti míjely - nevadí. Těšíme se však, že to vyvážíte nadšením a vyšší mírou energie, kterou do svého působení budete muset na začátku vložit.
 • Toho, kdo chápe, že péče o klienta je nekončící proces, v rámci kterého je nutné dodržovat termíny a dohody.
 • Toho, kdo se nebojí být i kreativní a pokud je to požádán, umí přijít s vlastním návrhem.
 • Toho, kdo není jen solitér, ale chápe, že pro výborný výsledek je nutná kooperace v rámci celého procesu a dokáže ocenit práci i kolegů v back officu.

Proč právě my?

 • A proč ne? Dej nám o sobě vědět a vše potřebné probereme na osobní schůzce. Těšíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Kateřina Cedzová
Telefon: +420 734 517 060