Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Redaktor/ka rubrik vědy, výzkumu, školství pro Lidové noviny

Co bude Vaším úkolem?

Redaktor/ka tištěných Lidových novin zodpovídá za pokrytí a zpracování aktuálního dění v oblasti vědy, výzkumu a školství v České republice. Budeme rádi, pokud se v dané oblasti pohybujete, orientujete a máte zájem být tvůrci obsahu pro tisíce čtenářů Lidových novin denně.

Hledáme právě Vás, pokud máte:

  • Chuť psát. Důležitější než předcházející praxe je pro nás odhodlání a motivace. (Budeme rádi, pokud nám své hlavní stimuly, proč si pro tyto rubriky vybrat právě Vás, shrnete v motivačním dopise)
  • Všeobecný přehled v daných oblastech.
  • Český jazyk na velmi dobré stylistické i gramatické úrovni.
  • Schopnost přinášet i svá vlastní témata.

Můžete se těšit na:

  • Atraktivní práci v zázemí stabilní mediální společnosti.
  • Práci v sehraném kolektivu v redakci nejstarších novin v České republice.
  • Zaměstnanecký poměr a benefity jako je pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné vstupné, příspěvek na Multisport kartu a spoustu dalšího.

Ozvěte se nám, budeme se těšit na případné setkání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Králová