Aktuální volná místa

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

MEDIÁLNÍ KONZULTANT pro Rádio Impuls,RockZone a Český Impuls

Obchodní oddělení Rádia Impuls, nejúspěšnějšího celoplošného rádia v ČR, pražského rockového rádia RockZone 105,9 a rádia Český Impuls 981 AM hledá kandidáta na pozici Mediální konzultant.

Pracovní náplň:

• CRM klientů Rádia Impuls, RockZone 105,9 a Český Impuls
• obchodní agenda, dojednávání smluv s klienty, plánování reklamních kampaní, fakturace a reporting
• aktivní oslovování klientů a prodej reklamy ve vysílání Rádia Impuls, RockZone 105,9 a Český Impuls

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání
• praxe v obchodu minimálně 5 let
• dobrá znalost práce s PC, hlavně MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint
• řidičský průkaz B

Preferujeme:

Zkušenost z obchodního oddělení, z mediální oblasti (rádio, TV, print), nebo z oddělení péče o zákazníky

Ostatní:

Ochota učit se novým věcem, komunikativnost, pečlivost, příjemné vystupování, samostatnost, časová flexibilita, nasazení, zájem o hudební průmysl a média obecně

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti s rodinnou a přátelskou atmosférou
• místo výkonu práce skoro v centru Prahy, metro Nádraží Holešovice
• kanceláře v klasické budově, open space u nás nefrčí
• parking pro auta i kola pro dojíždějící
• chillout zóna, kde najdeš stolní fotbálek, pohodlná křesla a též na každém patře vybavenou kuchyňku
• zaměstnanecké benefity (vstupenky na kulturní akce (koncerty, divadla, kina, …), když u nás vydržíš víc jak rok, tak 5 týdnů dovolené a třináctý plat), interní školení a rádi se setkáváme na firemních akcích.

- Nástup: leden 2020, za mateřskou na 3 roky
- Platové ohodnocení: dohodou, zašlete Vaši představu
- Životopisy S FOTOGRAFIÍ prosím zasílejte na e-mail: cv@impuls.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ortenovo náměstí 1571/15a, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Králová