Account Manager – externí spolupráce

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Do našeho týmu hledáme nového parťáka na externí spolupráci! Jsme největší mateřský web a nejen to. Máme pod sebou další stránky, které se věnují kosmetice, jídlu a módě. Chceš být naší součástí?

Na co se připravit:

Budeš v přímém kontaktu s redakcí, ale zároveň mít přesah do obchodu. Tvým hlavním úkolem je vysvětlit klientovi na schůzce druhy inzerce, připravit mu nejvhodnější balíček spolupráce a následně s ním všechny slíbené formáty realizovat.
Nebudeš v tom sám, k pomoci ti bude kolegyně, která přešla z obchodu do obsahu a dokáže ti v začátcích vše vysvětlit.

Bez čeho se neobejdeš:

Musí se v tobě mísit extrovert s introvertem. Na schůzkách je potřeba klienta poslouchat, ale také vystoupit a představit mu vhodné formáty. Práce tě bude bavit, pokud v sobě máš špetku obchodního drivu, potěší tě každá schválená objednávka a zároveň ji dokážeš v klidu dotáhnout do konce.
V realizační části se připrav na nastavování termínů, psaní článků, zpracování korektur a reportování klientovi.

Proč do toho jít:

Pronikneš do online reklamy a to v celkovém měřítku od bannerů, redakčních formátů po podporu na sociálních sítích. Můžeš se dostat k velkým klientům a získat skvělé zkušenosti.
Jsme mladý tým, který vítá nové nápady a nehází je do šuplíku. Těšíme se na společnou jízdu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Králová