Redaktor/ka zpravodajství pro Expres.cz

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Sehraný tým redaktorů hledá posilu, co s námi bude tvořit obsah domácího i zahraničního zpravodajství na https://www.expres.cz/zpravy.
Máš talent na psaní, mluvíš anglicky a orientuješ se v českých i světových tématech? Přidej se k nám!

Těšit se se můžeš na zaměstnanecký poměr - plný úvazek, na práci v mladém a pohodovém kolektivu nebo na benefity jako je pět týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání či na sport atd.

Máš zájem? Pokud ano, poprosíme Tě o vypracování glosy nebo komentáře k jakémukoliv aktuálnímu zahraničnímu i domácímu dění. Na základě tohoto úkolu budeš zařazen do výběrového řízení a poté se již budeme těšit na případné setkání!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Králová