PROGRAMÁTOR ASP.NET / ASP.NET Core

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Co vás čeká?

Vývoj nových funkcí a podpora našeho redakčního systému:

Máme vlastní redakční systém, který je na pozadí všech našich největších médií: iDNES.cz, EXPRES.cz, Lidovky.cz a dalších webů. Na jedné straně jsou stovky našich redaktorů a na druhé straně více než 7 milionů uživatelů každý měsíc. Každý měsíc náš systém vystaví téměř miliardu stránek.
Vymýšlíme a vyvíjíme nové funkce frontendu i administrace, upravujeme běžící projekty, řešíme mimořádné mediální události... Nepracujeme jen s „písmenky“, u nás si můžete sáhnout třeba i na automatizované zpracování videa, rozsáhlé statistiky nebo třeba platební systém.

Co byste měl/a umět?

Zejména programovat ASP.NET nebo ASP.NET Core:

Pokud se vyznáte v T-SQL nebo Microsoft SQL serveru, rozhodně se to bude hodit. Hodí se zkušenost s frontendem, umět se orientovat v HTML a třeba vědět, k čemu je AJAX.
Pokud něco z toho zrovna moc neumíte, naučíme vás to. Pomoc zkušených kolegů je vždy nablízku.

A co vám nabízíme?

Nabízíme vám práci ve velmi dynamickém mediálním domě na systému a webech, které jsou opravdu vidět. Práci ve velmi dynamickém odvětví, které nabízí spoustu výzev a možností k realizaci.
Náš vývojový tým je velmi neformální, problémy řešíme přímo a bez zdlouhavých procesů nebo administrativy.
Máme příjemné pracoviště a dobrou lokalitu – Praha 5, Anděl, ale ani home office nám není cizí.
A mimo pracoviště se rádi potkáme třeba u piva nebo na výjezdech do hor.

A navíc také:
• stravenkový paušál;
• 25 dnů dovolené;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• Multisport kartu;
• jazykové vzdělávání a mnoho dalších výhod…

Budeme se těšit na Vaše reakce.

V rámci pohovoru probereme vše, co Vás bude zajímat i to, jak to u nás funguje.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Urbanová