Social Media Manager

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Je online prostředí a práce se sociálními sítěmi Váš šálek kávy? Aktuálně hledáme parťáka/parťačku, který/á nám pomůže se správou sociálních sítí našeho zpravodajského webu iDNES.cz.
Nenechte si ujít skvělou příležitost, třeba se právě Vy stanete naším novým kolegou či novou kolegyní!

Co od Vás očekáváme?

- Výborný písemný projev v českém jazyce, perfektní gramatiku i stylistiku
- Předchozí zkušenost se správou sociálních sítí
- Dokážete tvořit posty na zadané téma, ale přijít i s vlastními nápady
- Máte dobrou orientaci v online prostředí
- Zajímáte se o aktuální dění

Co bude Vaším úkolem?

- Správa sociálních sítí pro iDNES.cz (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest…)
- Tvorba Social Media strategie v kontextu celkové online komunikace
- Spolupráce s grafikem a analytikem, ale také tvorba vlastních postů a jejich vyhodnocování
- Sledování nejnovějších trendů na sociálních sítích
- Tvoření obsahu navazujícího na aktuální dění

Co Vám můžeme nabídnout:

- Dobře sehraný přátelský team v zázemí největší mediální skupiny na trhu
- Nadřízeného otevřeného novým nápadům
- Příjemné pracovní prostředí a atmosféru
- Pracoviště s dobrou lokací, pár minut od metra B - Anděl
- Seberozvoj a podporu
- Balíček benefitů - stravovací příspěvek, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění / multisport kartu / jazykové vzdělávání, zvýhodněné předplatné, tarify atd.

Těšíme se na Vaše reakce!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Králová