Finanční Specialista

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Pro posílení finančního oddělení hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti finanční dohled a výkaznictví spojené s dceřinými společnostmi působícími v oblasti médií a ticketingu. Jedná se o oblast agend spojených zejména s měsíční účetní závěrkou, manažerským a statutárním výkaznictvím na mateřskou společnost a finančním plánováním.

Náplň práce:

• vyhodnocení finančních výkazů a plnění plánu
• plánování
• komunikace s managementem společnosti
• příprava zprávy a podkladů na zasedání představenstva
• vytváření adhoc statistik, analýz, reportů pro management společnosti
• zpracování vybraných podkladů pro měsíční účetní závěrku – technická podpora účetního týmu

Požadavky:

• zkušenost se zpracováním většího množství dat (excel)
• zkušenosti se sestavováním finančních výkazů – statutárních i manažerských
• znalost prostředí SAP výhodou
• dobrá znalost MS Office
• dobrá znalost MS Excel

Osobnostní předpoklady:

• vnímání souvislostí konkrétního obchodního modelu a jeho dopady do účetnictví a výkaznictví
• analytické a strukturované myšlení
• schopnost zjednodušovat
• pečlivost, zodpovědnost
• proaktivní přístup a komunikativnost

Co Vám můžeme nabídnout:

• zázemí největší mediální skupiny na trhu
• výbornou dostupnost pracoviště
• podporující tým a příjemnou pracovní atmosféru
• balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění / Multisport kartu / jazykové vzdělávání, zvýhodněné předplatné či tarify a mnoho dalšího.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Králová