PHP PROGRAMÁTOR pro webové aplikace

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Hledáte novou výzvu v IT oboru? Chcete se podílet na vývoji projektů mediální skupiny MAFRA?
Právě hledáme motivovaného kolegu či motivovanou kolegyni na pozici PHP PROGRAMÁTOR/KA pro webové aplikace.

Popis pozice:

- vývoj prvků internetového redakčního systému
- analýza a návrh řešení dílčích funkcionalit
- testování, optimalizace a průběžné zlepšování kódu

Očekáváme:

- chuť učit se nové věci a technologie
- pokročilou znalost PHP (7.2 a výše)
- znalost frameworku Nette (2.4 a výše)
- znalost šablonového systému Latte
- základní znalost Doctrine ORM/ODM

Bonusem jsou zkušenosti s:
MongoDB, Elasticsearch, Firebase

Nástroje které při práci používáme:
git, composer, docker, WSL (windows subsystem for linux), sentry, nodeJS

Nabízíme:

- zázemí největší mediální skupiny na trhu
- intenzivní zaškolení
- přátelské a kolegiální prostředí
- práci s moderními technologiemi

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Těšíme se na Vaše reakce!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Urbanová