Specialista back office pro Reality.iDNES.cz

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Hlavním úkolem u nás v týmu Reality.iDNES.cz je pomáhat. Každý zákazník si hned neví rady, a na Tobě bude mu pomoci: ať už s orientací na našem portále, či vyřešení jeho problému například při zadávání inzerce. Empatie a chuť pomoci by jistě měla být Tvou silnou stránkou.

Naši klienti jsou většinou realitní kanceláře, nicméně i nejeden soukromý inzerent má zájem prodat nebo pronajmout svou nemovitost přes nás. Budeme rádi, pokud napomůžeš tomu, aby se u nás všem dobře inzerovalo a rádi se k nám vraceli.

Problémy a přání klientů řešíš jak telefonicky, tak i emailovou komunikací. Umět komunikovat a obratně se vyjadřovat, je tedy základ úspěchu :-)
 
Jednou z dílčích částí Tvojí práce je i přepojování zájemců o novostavby, tak, aby se každý z nich dostal k developerovi, který mu následně svůj projekt představí.
 
Práce na příchozí lince je zkrátka příjemnou kombinací jak mluvené, tak písemné komunikace s klientem, která člověku nabídne pocit zadostiučinění ze své práce.

Máme pro Vás:

• Zázemí největší mediální skupiny na trhu.
• Skvělý tým kolegů a vedení.
• Balíček benefitů pro zpříjemnění pracovních i mimopracovních chvil.
• Možnost bezproblémového parkování.

Půjdeš do toho s námi?
Těšíme se!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sazečská 645/12, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Urbanová