Projektový manažer pro webové projekty

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Co vás čeká?

1. Budete samostatně i v týmu navrhovat funkční a grafické schéma internetových stránek a aplikací. V nich pak budete sledovat chování uživatelů a celého systému. Najdete místa ke zlepšení a navrhnete potřebné změny.
2. Budete s interními zadavateli definovat jejich nové požadavky a následně zajistíte technickou realizaci.
3. Budete hodně mluvit a psát si s lidmi, bez toho se neobejdete.

Očekáváme:

• Základní zkušenosti s řízením internetových projektů (vč. vlastních).
• Rutinní znalost a praxi s aplikací pravidel přístupnosti a použitelnosti webových stránek.
• Zkušenosti s návrhem a testováním www stránek (wireframes, variantní testy, analytické nástroje).
• Praxi na obdobné pozici a výbornou orientaci na internetu.
• Samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce.
• SŠ/VŠ vzdělání, znalost AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

• motivující finanční ohodnocení, práce na HPP
• týden dovolené navíc, zaměstnanecké benefity jako příspěvek na stravování, na Multisport kartu, na penzijní připojištění, dále slevové akce, zvýhodněné tarify apod...
• možnost profesního a osobního růstu
• atraktivní pracoviště v centru Prahy (ANDĚL MEDIA CENTRUM, Praha - Smíchov, blízko metra B - Anděl)

Líbí se Vám naše pozice a myslíte si, že odpovídáte našemu popisu?
Neváhejte a přihlaste se. Těšíme se na Vaše reakce!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Urbanová