Redaktor do Expresu

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

V Expresu šlapeme na plyn a hledáme do sehraného týmu redaktorů novou posilu, která s námi bude tvořit obsah společenské rubriky na www.expres.cz.
Čteš bulvár, orientuješ se v celebritách, sleduješ instagramery, rád chodíš na filmové premiéry či televizní večírky? Chtěl bys poznávat slavné lidi, tvořit vlastní reportáže a natáčet rozhovory?
Tak to budeš asi ten správný člověk do našeho týmu. Budeme rádi, pokud se k nám přidáš brzy, za nás čím dříve, tím lépe - podzim je nabitý událostmi!

Těšit se můžeš na zaměstnanecký poměr - plný úvazek, na práci v mladém a pohodovém kolektivu nebo na benefity jako je pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání či na sport atd.

Pokud máš zájem pošli nám ukázku práce, libovolný článek na jakékoliv téma ze společnosti nebo klidně i video. Zajímá nás tvůj talent.
Na základě tohoto úkolu budeš zařazen/a do výběrového řízení. Těšíme se na tebe!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Urbanová