HR Specialista

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Do našeho stabilního HR týmu hledáme aktuálně kolegyni / kolegu, která/ý se s námi podělí o naši agendu. A že je o co stát!
Rádi bychom obohatili náš tým o někoho, kdo si vezme na starost část personální agendy, zvládne připravovat pracovně – právní dokumenty a nezalekne se ani reportingu. Rutiny se nemusíte obávat.
Náš nový parťák by měl umět výborně komunikovat a samozřejmě i spolupracovat – ať už s kolegy z HR a mzdové účtárny či s manažery z různých oddělení - bez toho se neobejdete. Navíc, na našem HR oddělení razíme pravidlo, že jsme zde pro naše zaměstnance… i s úsměvem na tváři :)
S kolegy z HR budete řešit personální záležitosti, ale i ad-hoc úkoly či projekty, s manažery a kolegy z různých oddělení všechny možné změny týkající se zaměstnanců – nástupy, výstupy, školení, změny v pracovně-právních dokumentech, dovolené atd.

Hledáme právě Vás?

- Máte praxi v personalistice a znalost pracovního práva?
- Jste učenlivá/ý a oblast HR je Váš šálek kávy?
- Jste člověk pečlivý, samostatný a spolehlivý?
- Máte předpoklady analytického myšlení a chuť dále se rozvíjet?

Co máme na oplátku my pro Vás?

- Skvělý tým, který si umí pomáhat a vyjít si vstříc.
- Zázemí stabilní společnosti – největší mediální skupiny na trhu.
- Výbornou dostupnost pracoviště (kousek od metra B – Anděl).
- Řadu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění / Multisport kartu / jazykové vzdělávání, volné vstupy do ZOO a mnoho dalšího).

Nástup: dle dohody, ideálně co nejdříve

Budeme se těšit na Vaše reakce, budeme rádi, pokud ke své žádosti spolu se svým CV přiložíte i Váš motivační dopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Urbanová