Pojď s námi obchodně růst v onlinu! Junior Account Manager

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Zajímá Tě oblast online reklamy a obchodní duch Ti nechybí? Chceš být s námi součástí dynamického týmu, který je zodpovědný za skvělé výsledky?
V rámci rozšiřování našeho online obchodního týmu hledáme parťáka a rádi dáme šanci i méně zkušeným uchazečům, kteří ale mají o to větší chuť jít do toho po hlavě! Můžeš se tak stát jedním / jednou z nás.
A že je o co stát!

Jaká by byla Tvá role v našem týmu?

- Jsi ta / ten, kdo prodává našim zákazníkům inzertní / reklamní prostor na našich internetových projektech jako je idnes.cz, lidovky.cz, akcniceny.cz apod. – po intenzivním zaučení se budeš dobře orientovat v tom, co můžeme klientům nabídnout.
- Staráš se o naše klienty, konzultuješ s nimi možnosti, jak nejefektivněji mohou propagovat své produkty pomocí našeho inzertního prostoru – jsi zde pro ně na vytvoření kampaní / strategií.
- S kolegy a mediálními agenturami komunikuješ každý den – neměl/a bys tedy mít problém s vyjednáváním a komunikací obecně.

Koho hledáme?

- Uchazeče s alespoň nějakou zkušeností z obchodní oblasti.
- Aktivního jedince s drivem, který má opravdový zájem o obchod a online reklamu a ocení působení v úspěšném mediálním domě.
- Spolehlivého a zodpovědného jedince.
- Někoho, kdo se rád učí, je rád v obraze a rád se s námi zasměje.

Co můžeme nabídnout:

- Atraktivní finanční ohodnocení a balíček tradičních i netradičních benefitů.
- Přátelský a stabilní tým, který vykazuje skvělé výsledky.
- Stabilní zázemí a příjemná lokalita pracoviště.
- ... je toho spoustu :-)
Dejte nám o sobě vědět a vše rádi probereme na osobním setkání.
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 519/11, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Mediální skupina MAFRA
Karolína Urbanová