Pracovník přenosu dat a obsluha zařízení CTP – Olomouc

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Tiskárny MAFRAPRINT jsou součástí mediální skupina MAFRA a specializují se na produkci novinového charakteru.
Zaměstnáním v nich získáte možnost podílet se na vydávání deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro!
Právě hledáme novou posilu týmu do olomoucké tiskárny. Možná jste jí právě Vy!

Vaším úkolem bude:

  • příjem a kontrola výrobních podkladů
  • komunikace se zákazníky
  • výroba tiskových desek a jejich příprava k tisku
  • práce v moderním polygrafickém závodě

Očekáváme:

  • střední vzdělání polygrafického směru (maturita nebo výuční list)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ochotu naučit se novému
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody
  • perspektivní zázemí stabilní mediální skupiny
  • termín nástupu dle domluvy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pavelkova 1195/7, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Mediální skupina MAFRA

Kontakt

Karolína Urbanová